Topenářské práce

Nabízíme komplexní servis topenářských prací - vypracování návrhu, instalace a následný servis.

  • provádíme montáže, opravy a rekonstrukce topných systémů u rodinných domů, bytů, administrativních budov či výrobních hal a provozoven
  • instalujeme podlahové vytápění Giacominni
  • měření a regulace
  • zdroje tepla
  • vlastníme osvědčení profesní kvalifikace - topenář - montér kotlů na biomasu (36 - 149 - H ) potřebné pro program KOTLÍKOVÉ DOTACE

Topné systémy

Možnosti topné soustavy se postupem času mění - ať už použitým materiálem nebo technologií.

Každá otopná soustava má svá specifika a aby fungovala správně (z topenářského pohledu) a dle očekávání zákazníka, je zapotřebí zohlednit mnoho faktorů a následná instalace by měla být tomu přizpůsobená.

Nabízíme Vám konzultaci, vyslechneme si Váš názor a představy. Následně doporučíme optimální řešení topného systému a souvisejících komponentů.

Čerpáme nejen z našich dlouholetých zkušeností v oboru topenářství ale i z dalších oborů, co s topenářstvím souvisejí, jako je kominictví, elektro, vzduchotechnika nebo design.

Podlahové vytápění

Provádíme montáže podlahového topení od předního světového výrobce topenářských armatur firmy Giacomini.

Ucelený systém podlahového vytápění Giacomini Giacoklima se skládá z trubek, systémových izolačních desek, lišt pro vytvoření trubkového registru, rozdělovače a regulace, až po chemické přísady do betonových směsí.

Při použití kompletního systému podlahového topení poskytne firma GIACOMINI prodlouženou záruku 25 let na prvky pevně zabudované do konstrukce podlahy.

Hitem posledních let je systém podlahového vytápění Giacomini SPIDER používaný zejména při rekonstrukcích. Systém je určen pro instalace s nízkou stavební výškou (patentovaný systém s použitím trubky 16x2).

Pro konstrukce, které nelze zatížit betonovým nebo anhydritovým potěrem nabízíme tzv. suchý systém podlahového vytápění.

Měření a regulace

Správnou regulací topného systému lze ušetřit značnou část výdajů za vytápění a komfortně vytápět objekt, kdy si můžeme optimalizovat teplotu dle požadavků. Regulovat topný systém můžeme různými způsoby, instalace se liší komfortem vytápění, pořízením a náročností na instalaci. Jsme schopni nabídnout volně programovatelné regulátory. Tyto regulátory vykazují maximální flexibilitu a umožňují regulaci přesně upravit podle požadavků zákazníka, popř. potřeb regulovaného zařízení.!

Zdroje tepla

Zaměřujeme se na montáž zdrojů tepla spalující dřevní biomasu. Poptávka trhu však vyžaduje i dodávky jiných zdrojů tepla, a proto instalujeme také tepelná čerpadla, plynové kotle, krbové vložky a další.

Máte zájem o naše služby?
Neváhejte nás kontaktovat.

+420 736 124 561

info@topenarstvipaulu.cz

Reference

RD Vidochov

Podlahové topení - systém ,,na folii" - topení + ohřev TUV

Brilatech s.r.o. Tepelné čerpadlo + rekuperace - dodávka / montáž / servis

Apartmány Rokytnice

Rekonstrukce bytových jednotek na apartmány

Chalupa Františkov

Voda, kanalizace, topení