Kotle na biomasu

Proč právě pořídit kotle na biomasu Blaze Harmony?
  • V dřevozplynovacích kotlích se dá spalovat různorodá biomasa - měkké dřevo, tvrdé dřevo, piliny, štěpka, dřevní brikety (i nižší kvality).
  • Peletové kotle díky patentovanému řešení rotačního hořáku se samočistící spalovací komorou dokáží spalovat pelety horší kvality a agropelety, a to bez provozních problémů, které jinak při tomto spalování vznikají.
  • Při výběru kotle je zapotřebí zohlednit mnoho faktorů, včetně funkcí, které kotel obsahuje. Zákazník se poté vyhne následným doplatkům za různé komponenty, kterými levnější kotle nedisponují.
  • Za dobu naší činnosti jsme uvedli do provozu velké množství kotlů od různých výrobců včetně následného servisu. Po různých zkušenostech jsme se rozhodli pro kotle značky Blaze Harmony.
  • JSME DISTRIBUTOREM A SERVISNÍM CENTREM PRO KOTLE + PŘÍSLUŠENSTVÍ BLAZE HARMONY V LIBERECKÉM - KRÁLOVEHRADECKÉM KRAJI

Zplynovací kotle

Kotle na dřevo, brikety, piliny a štěpku od společnosti BLAZE HARMONY nabízí unikátní řešení pro vytápění vašeho domu. Patentované technologie a promyšlená konstrukce zplynovacích kotlů umožňují téměř bezobslužný provoz při nízké spotřebě paliva. Dokonalé technické řešení.

Více informací

Kombinované kotle

Kombinované kotle na pelety, dřevo, brikety, štěpku a piliny mají všechny výhody zplynovacích kotlů na dřevo. Patentované řešení hořáku se samočisticí spalovací komorou přináší navíc bezúdržbové spalování pelet, včetně pelet horší kvality.

Více informací

Automatické kotle na pelety

Automatické kotle na pelety nabízí bezúdržbové spalování pelet. Rotační hořák se samočistící spalovací komorou umožňuje také spalování pelet nižší kvality. Kotle navržené s maximálním důrazem na detail.

Více informací

Hořák na pelety

Patentované řešení rotačního hořáku se samočistící spalovací komorou s maximální péči o detaily. Hořáky BLAZE HARMONY se vyznačují nejvyšší kvalitou zpracování s využitím inovativního čisticího mechanismu, který odlišuje tyto hořáky od mnoha podobných produktů na trhu.

Více informací

Máte zájem o naše služby?
Neváhejte nás kontaktovat.

+420 736 124 561

info@topenarstvipaulu.cz

Reference

RD Vidochov

Podlahové topení - systém ,,na folii" - topení + ohřev TUV

Brilatech s.r.o. Tepelné čerpadlo + rekuperace - dodávka / montáž / servis

Apartmány Rokytnice

Rekonstrukce bytových jednotek na apartmány

Chalupa Františkov

Voda, kanalizace, topení